Nabízíme výškové práce s plošinou MP 13, mulčování, štěpkování a kompletní údržbu ploch jak v letních tak v zimních Měsících s traktorem John Deere

Elektroinstalace

Ray-Electric » Mechanizace a služby

Mechanizace a služby

 

Firma RAY-ELECTRIC vlastní tuto mechanizaci a lešení:

  • Vysokozdvižná plošina Avia MP13
  • Traktor  s předním nakladačem  John Deere 6320
  • Traktor Zetor 7011
  • Mulčovač  BERTI  TA/P 220
  • Štěpkovač  Urban TR 70
  • Pojízdné lešení Zarges  12,2m

Vzhledem k možnostem této techniky nabízíme tyto služby :

Výškové práce s vysokozdvižnou plošinou MP13 provádíme pro řadu firem a obcí v rámci údržby veřejného osvětlení, čištění okapů, ořezávání stromů a údržby střech. Plošina MP 13 je vhodná k veškerým pracím do výšky 13m.                                                 

Další technické vybavení je zaměřené na kompletní údržbu zelených ploch ,mulčování prostranství kolem cest, mulčování  stok  a údržbu fotovoltaických elektráren postavených na zelených plochách. Tyto práce se provádějí traktorem John Deere a výkonným  mulčovačem BERTI TA/P 220. V případě, že jsou plochy nebo prostranství kolem cest zarostlé dřevinami tyto dřeviny se vykácí a následně seštěpkují na palivo. Tyto práce se provádí traktorem John Deere 6320  a traktorem Zetor 7011 k těm se připojí štěpkovač Urban TR70 a veškerá dřevina se seštěpkuje na palivo. Štěpky se ukládají do pytlů a to umožňuje snadnou manipulaci s vyrobenou štěpkou. Vzhledem k vysoké všestrannosti traktoru John Deere nabízíme i zimní údržbu cest, parkovišť a prostranství. Traktor John Deere je vybaven zadní radlicí a předním nakladačem, což umožňuje velmi efektivní úklid sněhu i v případě jeho velkého množství.

Dále nabízíme k zapůjčení velmi kvalitní pojízdné hliníkové lešení Zarges o rozměrech 1,35m x 2 m výška ař 12,2m. Toto lešení se hodí na práce do hal pro všechny řemeslné práce. Pojízdné lešení je velmi variabilní a snadno sestavitelné, proto je mezi řemeslníky tolik oblíbené. Pojízdného lešení Zarges máme k dispozici dvě sady o výšce 12,2m.

Reference:

Údržbu třech velkých fotovoltaických elektráren v Jižních Čechách.

Údržbu cest a zeleně v několika obcích  Jižních Čech.